Обяви за работа във Варна от bg-rabota.com

Обяви за работа

Специалист по грижи за възрастни хора във Великобритания

Обява за работа за "Здравеопазване", публикувана на 17.02.2017 , разгледана 1817 пъти

AР ДЖЕЙ ЕФ БЪЛГАРИЯ ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал.

Търсим за наш клиент специалисти по грижи за възрастни хора във Великобритания.

Отговорности:
- Придвижване с автомобил до домовете на възрастни хора във Великобритания;
- Помагане на възрастните хора да станат от леглото, приготвяне на закуска или обяд, приготвяне на чай;
- Оказване на помощ в домакинството;
- Помагане на възрастните хора да се измият и да легнат обратно в леглото;

Изисквания към кандидатите:
- Шофьорска книжка;
- Добри шофьорски умения;
- Владеене на английски език / кандидатите трябва да могат да прочетат и разберат инструкциите, оставени в дома на пациента /;
- Търпеливо и внимателно отношение към възрастните хора;

Ние Ви предлагаме:
- Работното време: 40 часа на седмица;
- Отлично заплащане (8,15 лири на час);
- Платен годишен отпуск;
- Униформено облекло;
- Двуседмично обучение във Великобритания;
- Автомобил и карта за зареждане на гориво за автомобила;

Ако проявявате интерес, моля изпратете подробно CV задължително на английски език на e-mail sofia@realjobfinder.eu или се обадете на телефон 0895652795.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Данните, които ни предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Град: Всички

Имейл: sofia@realjobfinder.eu