Обяви за работа във Варна от bg-rabota.com

Управител на склад за хидроизолационни битумни мембрани и продукти за склад

Обява за работа в Варна за "Продажби", публикувана на 03.07.2018 , разгледана 582 пъти

Фирма Ади Комерс с търговска марка SALAMBO предлага свободна работна позиция :
Управител на склад за хидроизолационни битумни рулонни мембрани и битумни продукти за склад Варна

Изисквания към кандидата:

1. Опит на подобна работна позиция е предимство.
2. Стопанско образование, добра обща компютърна грамотност.
3. Лоялност, коректност и ангажираност.
4. Умение за работа в екип.

Отговорности:

1. Материална отговорнсот солидарно с електро - мотокарист.
2. Дневни , ежеседмични и месечни отчети за извършената дейност.
3. Адекватна комуникация с клиенти .
4. Опазване стоката в склада със съзнанието на добър стопанин.

Брой артикули в склада - 85 вида !

Заплата : НЕТО : 1300 / Хиляда и триста лева /

Работно време :
От понеделник до петък включително : 8.30ч - 16.30ч
Събота : 8.30ч.-13.30ч.
Адрес на складова база Варна - ЗПЗ
Месечно заплащане - нето - 1300 лв .
Годишна премия в зависимост от оборота .

След преглед на подадените биографии , одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю за работната позиция .

Заплащане: Управител на склад за хидроизолационни битумни мембрани и продукти за склад

Град: Варна