Обяви за работа във Варна от bg-rabota.com

Обяви за работа

Търси да назначи за офиса си в гр. Варна

Обява за работа в Варна за "Недвижими Имоти", публикувана на 16.04.2019 , разгледана 2116 пъти

НЕАКТИВНА
Агенция за недвижими имоти Мирела-5 гр. Русе

Търси да назначи за офиса си в гр. Варна мотивирани личности за длъжностите:
1. Брокер на недвижими имоти
2. Технически секретар

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

• Средно или висше образование;
• Отлични комуникационни и презентационни умения;
• Добра компютърна грамотност;
• Умения за работа с клиенти;
• Умения за работа в екип;
• Устойчивост за работа в динамична среда под напрежение;
• Дисциплинирана, упорита, честна и отговорна личност;
• Минимални познания в сферата на строителството;
• Минимални административни и юридически познания;
• Добро познаване на града и областта;
• Приличен външен вид;
• Шофьорска книжка - предимство
• Владеене на чужд език - предимство

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

• Проучване и анализ на пазара на недвижими имоти в град Варна и областта;
• Консултиране на клиенти, съгласно техните конкретни изисквания;
• Организиране на срещи и водене на преговори с клиенти;
• Организиране и провеждане на огледи на недвижими имоти;
• Изготвяне на оферти за отдаване под наем и продажба на недвижими имоти;
• Подготвяне на договори за сключване на сделки с недвижими имоти;
• Развитие и поддържане на база данни с контакти на клиенти;
• Работа с институции, банки, нотариуси и партньори;
• Приемо-предаване на имоти на клиенти, след сключена сделка за наем или продажба;
• Публикуване и актуализиране на оферти за имоти в корпоративната интернет страница на Агенцията, в специализирани електронни и печатни издания за имоти;

КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Въвеждащо фирмено обучение;
• Последващо професионално обучение и получаване на сертификат за професионална квалификация „Брокер Недвижими имоти”;
• Работа в млад и сплотен колектив;
• Отлични работни условия в офиса на агенцията;
• Служебен телефон и компютър;
• Самостоятелно планиране на работния график;
• Иновативен вътрешен софтуер за недвижими имоти и достъп до специализирана база данни;
• Трудов договор и осигуровки, съгласно действащото законодателство;
• Ясни и прозрачни правила на заплащане с допълнителни бонуси, като процент от всяка сключена сделка, в зависимост от постигнатите резултати;

Агенция за недвижими имоти ”МИРЕЛА-5” работи успешно повече от 16 години, основно на пазара за недвижими имоти в Русе и Варна. В условията на конкуренция агенцията е утвърден лоялен партньор на своите клиенти и колеги. Агенцията е член на Националното сдружение „Недвижими имоти”.
• НИЕ не твърдим, че сме лидер на пазара на недвижими имоти!
• НИТО пък че сме най-добрите в бранша!
• НО винаги сме се стремили да постигаме високи стандарти на обслужване!
• ВИЕ ще получавате точно толкова, колкото сами успеете да заработите, влагайки своите умения и способности в работата!
• ЗАЩОТО нашите основни принципи са: ЛОЯЛНОСТ, КОРЕКТНОСТ, КАЧЕСТВО!
Всяка кандидатура ще бъде разгледана в условията на пълна конфиденциалност. Личните Ви данни са защитени по ЗЗЛД.
Ако това предложение Ви интересува, моля изпратете автобиография и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Заплащане: до 1500

Град: Варна

Телефон: 0889099520

Имейл: mirela5ruse@abv.bg

Лице за контакти: Димитрова