Обяви за работа във Варна от bg-rabota.com

Обяви за работа

Специалист обработка на данни

Обява за работа за "Медии", публикувана на 19.09.2019 , разгледана 2404 пъти

Дисплей Дейли ЕООД е иновативна компания за дигитално разпространение на вестници и списания от България и държавите в Югоизточна Европа. Ние правим достъпа за читатели до обширен каталог с издания по-лесен от всякога, предоставяйки и на издателите нови пазарни възможности. Екипът ни е млад и амбициозен и с опит в медийния бизнес и за неговото разрастване в момента търсим:

С основни отговорности:
- Получаване на периодични издания от пресата и други частни медии
- Проследяване за нови публикации и сваляне на издания от сайтове на държавни служби, административни единици
- Проследяване на своевременното изпращане на изданията, ескалиране на посочените лица за контакт при закъснение
- Обработка на съдържанието чрез сканиране, разпознаване и превръщане в текст за търсене, конвертиране в подходящ формат и шрифт
- Работа със специализиран софтуер за въвеждане и индексиране на съдържанието
- Подпомагане изготвянето на справки за ползваемост, читаемост и други отчети
- Следене качеството на работа на останалите специалисти обработка на данни

Задължителни минимални изисквания:
- Опит в обработката на съдържание
- Много добро владеене на английски език
- Завършено средно образование
- Умения за търсене и анализ на информация онлайн
- Внимание към детайла
- Организираност и способност за управление на собственото време и приоритизация на задачи
- Интерес в сферата на медиите, анализа и измерването на медии, тяхното влияние

Какво предлагаме:
- Работа в млад и динамичен екип
- Корпоративно обучение
- Възможности за лично и професионално израстване
- Отлично възнаграждение

Ако сте заинтересовани, моля изпратете вашето CV на bd@adata.pro

Град: Всички

Имейл: bd@adata.pro