Обяви за работа във Варна от bg-rabota.com

Обяви за работа

ОФИС АСИСТЕНТ

Обява за работа в Варна за "Администрация", публикувана на 03.10.2019 , разгледана 2369 пъти

Поради увеличения обем от работа," Желев и синове" ЕООД търси отговорен и еродиран служител, който да се присъедини към екипа на длъжност „ОФИС АСИАТЕНТ“. Позицията е подходяща за кандидати завършили висше образование с направление Икономика.

Задълженията на служител „ Офис асистент“ включват:

- Обработва документи съобразно дадените указания;
- Води регистрите за входяща и изходяща кореспонденция. Картотекира, подрежда и поддържа документация, съобразно вътрешните изисквания;
- Представителство на фирмата пред трети лица, държавни, обществени органи, организации и институции;
- Работи с MS Office / Excel, Word /, Интернет и др.
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания за заемане на длъжността:

- Образование: Висше- Икономика, Мениджмънт;
- Английски език на добро ниво /разбиране, говорене, писане/;
- Български език- добра езикова и писмена култура;
- Компютърна грамотност- умение за работа с MS Office, Интернет;
- Интереси и основни умения при работа с Corel Draw и Photoshop;
- Висока лична мотивация за професионално развитие и желание за дългосрочен ангажимент;
- Готовност за работа в екип, самодисциплина, умение за планиране и приоритизиране на задачите, лоялност.

Нашето предложение:

- Възможност за професионално развитие и придобиване на ценен опит;
- Трудов договор с " Желев и синове" ЕООД и пет дневна работна седмица;
- Обучение;
- Добро стартово възнаграждение и последващо актуализиране в зависимост от показаните резултати;
- Възможност за кариерно развитие;
- Възможност да станете част от квалифициран екип от специалисти, доказали себе си във времето, които ще Ви обучат и напътстват.

Вие сте трудолюбиви, ерудирани, отговорни и мотивирани личности, които търсят възможност да натрупат ценен опит, да се развиват и усъвършенстват, ние Ви предлагаме възможност да го направите при нас!

Изпратете Автобиография с актуална снимка, телефонен номер за връзка с Вас и кратко Мотивационно писмо на английски език, с което да се представите!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД!

Ще се свържем с кандидатите, одобрени по документи!

Град: Варна

Телефон: 0884739614

Имейл: a.ilieva1@yahoo.com

Лице за контакти: Антония Илиева